Z ktorej banky nám dajú potvrdenie na príspevok na zvýšenú splátku hypotéky?

Zodpovedané
28. aug 2024

Dobrý deň,

pri žiadosti o príspevok na zvýšenú splátku hypotéky máme doložiť potvrdenia o výške splátok za 6 kalendárnych mesiacov predchádzajúcich kalendárnemu mesiacu, v ktorom bola zaplatená posledná splátka posledného splateného pôvodného úveru (v prípade refinancovaných úverov bez refixu).

Máme refinancovanú hypotéku z Tatra banky do Prima banky.

Dajú nám potvrdenie v Tatra banke?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam si k tejto téme prečítať článok vydaný priamo ÚPSVaR-om: https://www.upsvr.gov.sk/social-affairs-and-fam...

Tam nájdete presne aké sú podmienky, čo sa týka refinancovaných úverov. Nie som si istý, že máte nárok na túto pomoc.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk