Vzali sme si bezúčelový úver. Kedy nám prídu peniaze na účet?

Zodpovedané
28. aug 2024

Dobrý deň,

v sobotu večer sme si vzali bezúčelový úver. Všetko nám schválili, vystavili zmluvu. Ešte nám ani nestiahli poplatok za poskytnutie úveru poplatok.

Kedy by nám mali prísť peniaze na účet?

Je potrebná návšteva banky?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, o ktorú banku sa jedná. V takomto prípade je najlepšie pre istotu zavolať do banky a poinformovať sa, že v akom to je stave a či sa na niečo z Vašej strany náhodou ešte nečaká.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk