Všade mi zamietajú refinancovanie a aj úvery. Ako postupovať?

Zodpovedané
Dnes o 09:16

Dobrý deň,

chcela by som refinancovať svoje úvery vo výške 500 a 300 EUR, vyplatiť povolané prečerpanie 400 EUR plus zobrať nejakých 200 EUR navyše
Chcela by som tak 1400 EUR. Všade mi zamietajú refinancovanie a aj úvery.
Mám ešte jeden úver 22 000 EUR, ktorý splácam pravidelne.

Viete mi nejak poradiť?

Našla som nejakú nebankovku Maják a neviem, či je to správna voľba. Všetky úvery mám v jednej banke.

Ďakujem

Zdravím.

Buď nemáte aktuálne dostatočný akceptovateľný príjem pre banku alebo ste mali/máte nejaké problémy so splácaním úverov a kvôli tomu to takto vyhodnotili. Ak už ste pochodili viacero bánk a všade vám úver zamietli, tak pravdepodobne už ho nikde nedostanete, aspoň teraz, keďže máte aktuálne veľa zamietnutých žiadostí.

Nebankovky vo všeobecnosti neodporúčam kvôli príliš vysokým úrokom. Minimálne neodporúčam tie, ktoré nepoznám a neviem sa za nich zaručiť, že je to solvnentná spoločnosť (ako napríklad ten Maják).

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk