Viac ako 6 mesiacov pracujem pre anglickú firmu. Môžem žiadať pôžičku od banky na Slovensku?

Zodpovedané
Včera o 16:28

Dobrý deň,

viac ako 6 mesiacov pracujem pre anglickú firmu, ale je to cez agentúru.

Môžem žiadať pôžičku od banky na Slovensku?

Môžem žiadať pôžičku aj od niejakej nebankovej spoločnosti na Slovensku?

Ďakujem

Dobrý deň,

do nebankoviek sa až tak nevyznám (pretože s nimi nespolupracujem a neodporúčam ich), čiže tam neviem povedať, ale v bankách na Slovensku by sa dalo. Konkrétne v SLSP a VÚB banke Vám akceptujú plnú výšku Vášho príjmu z Anglicka. V Unicredite akcetujú len 80% a inde neakceptujú príjem z Anglicka.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk