V ktorej banke je najvýhodnejšie založiť si bežný účet?

Zodpovedané
20. aug 2024

Dobrý deň,

hľadám bežný účet v banke, v rámci ktorého by existoval aj sporiaci účet. Taký, kde by som neplatila prehnané poplatky za jeho vedenie a služby. Jednoducho účet s pridanou hodnotou.

Ktorá banka sa v tomto oplatí najviac?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží aj aké produkty využívate a ktoré služby potrebujete. Ja mám napríklad Tatra banku, lebo chcem mať prehľadný internetbanking, zrýchlené platby a veľa bankomatov a vkladomatov k dispozícii. Niekomu, komu netreba mať veľa bankomatov k dispozícii a nepotrebuje rýchle platby môže vyhovovať napríklad mBank, ktorý je zadarmo.

Je to teda ťažké zhodnotiť. Ak si za neho chcete zaplatiť, tak určite je Tatra banka veľmi dobrá čo sa týka služieb. Ak Vám ide o cenu a chcete ho mať zadarmo, tak napríklad mBank alebo Unicredit.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk