V akej výške mi poskytne Tatra banka spotrebný úver, keď môj čistý príjem je 550 EUR?

Zodpovedané
19. júl 2024

Dobrý deň,

v októbri sa vydávam a zistili sme, že vzhľadom k životným situáciám posledný mesiac si nedokážeme so snúbencom našetriť dostatočné množstvo peňazí na svadbu ako sme plánovali. Svadbu rušiť/prekladať nechceme, nakoľko termíny aj zálohy sú spoplatené.

Bude nám chýbať cca 6000 EUR a chcela by som zobrať spotrebný úver vo svojej banke - Tatra Banka. Môj čistý príjem je z TPP - 550 EUR chodí na účet, zvyšok cash. Zmluva je už dlho na dobu neurčitú.

Nesplácam žiaden úver a ani pôžičku, som bezdetná a žijeme u mojej mami v dome.

V akej výške mi bude môcť Tatra banka poskytnúť spotrebák?

Ďakujem

Dobrý deň,

na 6 000 EUR Vám stačí mať limit na splátku úverov do 100 EUR mesačne. Momentálne máte limit cca 160 EUR mesačne, čiže nemal by to byť problém pokojne aj pri väčšej sume, napríklad 9 000 EURách.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk