Stávkujem cez môj bankový účet. Mám žiadať o hypotéku - úver v mojej banke, alebo ho mám radšej požiadať u inej banky?

Zodpovedané
30. sep 2024

Dobrý deň,

v blízkej budúcnosti by som chcel hypotéku na byt. Väčšiu sumu mám už našetrenú, ale chýba mi ešte cca 30 000 EUR. Problém asi je, že sem tam si viem podať na stávkovanie cez bankový účet.

Mám žiadať o hypotéku - úver v mojej banke, alebo ho mám radšej požiadať u inej banky?

Ďakujem

Dobrý deň,

ja by som radšej žiadal v inej banke no a za predpokladu, že sa Vám overí príjem cez sociálku bez výpisov z účtu, aby Vám na to neprišli. Banky to v drvivej väčšine prípadov automaticky zamietajú.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk