Som na rodičovskej dovolenke a mám mínus na účte. Bude to problém pri spoločnom úvere?

Zodpovedané
1. mar 2024

Dobrý deň,

s priateľom chceme úver, no ja som na rodičovskej dovolenke. Mám mínus na účte, každý mesiac riadne splácam.

Bude to problém pri spoločnom úvere?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak využívate povolené prečerpanie, tak je to forma úveru a akurát Vám to poníži úverový limit. Ak ste v nepovolenom prečerpaní, tak to bude problém. Záleží teda, ktoré z toho to je.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk