Schvália mi hypotéku?

Zodpovedané
10. júl 2024

Dobrý deň,

bol som v banke a chcel som si zobrať hypotéku 90 000 EUR. Tam mi však vypočítali nárok až na 102 000 EUR. Splatím starý úver, ktorý mám. Rodinný dom som už mal vybratý, mal som si zohnať znalcu. Toto už máme vybavené a tento týždeň mi má prísť znalecký posudok.

Mohla by mi byť hypotéka schválená?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, keď Vám to už aj v banke takto namodelovali, tak pravdepodobne by to malo prejsť. Môžu zahrať rolu ešte nejaké externé faktory ako rôzne registre, alebo zlé výpočty pobočkového pracovníka.

Ak by ste chceli mať úplnú istotu že všetko sedí, napíšte mi pokojne na mail a pozriem sa na Vašu situáciu z pohľadu každej banky na trhu.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk