Schváli slovenská banka úver manželovi, ktorý robí v zahraničí a nemá účet na Slovensku?

Zodpovedané
29. júl 2024

Dobrý deň,

manžel je viac ako 3 roky zamestnaný v zahraničí riadne na zmluvu v jednej firme. Príjem mu chodí pravidelne každý mesiac, ale nemá účet v slovenskej banke. Má ho v zahraničnej.

Je možné, aby mu bol schválený bezúčelový úver cca do 10 000 EUR zo slovenskej banky?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, nemal by byť problém čo sa týka toho účtu. Jedine 365 banka požaduje to, aby bol príjem vyplácaný na slovenský účet.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk