Prečo mi zakaždým zamietnu spotrebný úver?

Zodpovedané
19. jún 2024

Dobrý deň,

žiadam o spotrebný úver a stále mi ho zamietajú. Mám výpis z bankového a nebankového registra a všade mám 0. Môj mesačný príjem mám okolo 1200 EUR.

Prečo mi ho vždy zamietnu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať.

Môže to byť osobný bankrot, môže to byť stávkovanie na účte, môže to byť nízky vek, môže to byť nedostatočné vzdelanie. Môže to byť to, že nie sú za Vás riadne zaplatené odvody, veľa detí a podobne.

Je tam viac faktorov, ktoré to môžu ovplyvniť. Ak Vám ho však pravidelne zamietajú, nemáte naň tým pádom s najväčšou pravdepodobnosťou aktuálne nárok.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk