Poisťovňa žiada operačný protokol. Ako sa k nemu dostanem, keď mi ho lekár nechce dať?

Zodpovedané
14. okt 2024

Dobrý deň,

v apríli sa mi stal úraz. V júli som bola operovaná na jednodňovej klinike, dostala som prepúšťaciu správu a moja poisťovňa odo mňa stále žiada operačný protokol. Môj lekár mi ho odmieta poskytnúť a bez toho mám veľký problém s poisťovňou nechcú mi vyplatiť peniaze.

Je nejaká možnosť ešte dostať sa k tomu protokolu?

Čo môžem urobiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

toto neviem. Ja by som skúsil zavolať poisťovni či si to vedia dať vyžiadať od lekára. Nech ho urgujú oni. Prípadne ak je to súčasťou zdravotnej karty, tak si to vytiahnuť z nej.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk