Počas Covidu-19 som mal odloženie splátok hypotéky a teraz mi kvôli tomu zamietli príspevok. Viem sa voči tomu odvolať?

Zodpovedané
27. jún 2024

Dobrý deň,

počas Covidu-19 som mal odloženie splátok hypotéky o 9 mesiacov. Teraz mi kvôli tomu zamietli príspevok na zvýšenú splátku hypotéky.

Viem sa voči tomu nejako odvolať?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemám v tomto skúsenosti ako k tomu pri udeľovaní príspevku pristupujú. Nepočul som ešte o tom, že by to kvôli tomu zamietali. Môžete sa skúsiť odvolať a uvidíte, no presnejšie Vám z praxe neviem bohužiaľ poradiť.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk