Neschvália nám hypotéku kvôli neskôr plateným zálohovým platbám za vodu?

Zodpovedané
5. sep 2024

Dobrý deň,

ideme žiadať o hypotéku a akurát som si všimla, že zálohové platby za vodu máme splatné vždy v 15. deň v mesiaci. Po roku som si všimla, že mám nastavený trvalý príkaz na 17. deň v mesiaci. Už to mám zmenené, neprišla mi nikdy za to upomienka ani nič. Keď príde vyúčtovanie, tak to prevádzam vždy ešte v ten deň. Prekontrolovala som aj ostatné účty, elektrina, telefóny - všetko máme v poriadku. Úver čo sme mali, už máme tento rok splatený, vždy načas, nežiadali sme o odklad splátok, všetko odchádzalo ako malo.

Spraví nám to problémy pri žiadosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite nie. K takým informáciám schvaľovatelia nemajú prístup.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk