Náš príjem je 1900 EUR. Akú výšku hypotéky máme šancu dostať?

Zodpovedané
22. jan 2024

Dobrý deň,

náš príjem je 1500 EUR a 400 EUR. Chceli by sme kúpiť rodinný dom.

Akú výšku hypotéky máme šancu dostať?

Ďakujem

Dobrý deň,

Váš limit na hypotéku by bol od 0 do 145 000 EUR. Všetko v závislosti od toho, koľko máte rokov, detí, či je to čistý príjem alebo nie, či je do toho zarátaný aj daňový bonus na deti (ak nejaké máte), či máte aj nejaké iné úvery, ako dlho ste zamestnaní a podobne. Veľa faktorov, ktoré túto konečnú výšku ešte môžu ovplyvniť. Najlepšie bude, keď mi do mailu doplníte tieto údaje a budem Vám vedieť odpovedať s lepšou presnosťou.

Odporúčam si prečítať aj článok na našom webe o hypotéke na kúpu domu: https://relyon.sk/blog/hypoteka-na-kupu-domu/

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk