Môžem požiadať banku a povolené prečerpanie účtu, keď som bola minulý mesiac PN?

Zodpovedané
12. aug 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať

Môžem požiadať banku a povolené prečerpanie účtu, keď som bola minulý mesiac PN?

Alebo to berú ako žiadosť o úver a zamietnu to?

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálne je počkať aspoň 1 celý odpracovaný mesiac, ale možno pri tomto type úveru by sa to dalo aj skôr.

Ja by som zavolal do banky, vysvetlil situáciu a opýtal sa, či sa dá o to žiadať už teraz alebo či až po prvej výplate a uvidíte.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk