Mám záznam pre povolené prečerpanie 95 EUR. Dostanem hypotéku?

Zodpovedané
10. júl 2024

Dobrý deň,

mám záznam pre povolené prečerpanie 95 EUR. Už je to splatené.

Dostanem hypotéku?

Ďakujem

Dobrý deň,

povolené prečerpanie nie je problém. Jedine vtedy, ak to ide do nepovoleného prečerpania, alebo ak neuhradíte včas ten debet čo ste si požičali od banky.

Problém to môže byť najmä ak to bolo v poslednom roku, inak sa to veľmi nerieši ak máte odvtedy pozitívnu úverovú históriu.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk