Mám si otvoriť živnostenský účet v SLSP?

Zodpovedané
26. sep 2024

Dobrý deň,

v roku 2026 by som si chcel brať hypotéku v SLSP, keďže mi to tam najlepšie vychádza ako živnostníkovi. Živnostenský účet a hlavný účet mám v Tatra banke. V SLSP mám doplnkový účet.

Je dobre si otvoriť živnostenský účet v SLSP, alebo môžem si nechať v Tatra banke?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokojne si ho nechajte v Tatra banke, nerobí to žiadny zásadný rozdiel. Dôležitý bude aj tak najmä príjem za budúci kalendárny rok.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk