Mám schválený bezúčelový úver, ale končí mi platnosť občianskeho. Budem musieť podať novú žiadosť?

Zodpovedané
22. júl 2024

Dobrý deň,

mám schválený bezúčelový úver a problém bol len občiansky, pretože mi končí platnosť. Už čakám na nový.

Keď mi príde dostanem ten úver, alebo budem musieť žiadať ešte raz?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že skôr nebudete musieť zadávať novú žiadosť. Stačí doložiť nový občiansky pred vygenerovaním zmluvnej dokumentácie a je to.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk