Mám plat do 970 EUR, revolvingový úver, som slobodná a bezdetná. Aká je šanca, že dostanem hypotéku?

Zodpovedané
20. aug 2024

Dobrý deň,

mám plat do 970 EUR, revolvingový úver vo výške 3000 EUR (splátka 130 EUR mesačne), som slobodná, bezdetná.

Aká je šanca, že dostanem hypotéku?

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálne je vyplatiť daný úver a následne by ste mali limit na necelých 70 000 EUR. V opačnom prípade by vám vyšlo nejakých 45 000 EUR.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk