Mám nejakú šancu získať refinancovanie úverov?

Zodpovedané
10. jan 2023

Dobrý deň,

mám úvery v dvoch bankách. V jednej 15 300 eur a v druhej 4 100 eur. Chcela som to refinancovať do jedného úveru a mať iba jednu splátku. Som matka, samoživiteľka, no refinancovanie mi nechcú urobiť. Vraj mám prísť so spoludlžníkom, čo v mojom prípade neprichádza do úvahy.

Mám nejakú šancu získať refinancovanie úverov?

Ďakujem

Dobrý deň,

odpoveď na Vašu otázku záleží najmä od Vášho aktuálneho príjmu. Pokiaľ máte dostatočný príjem, viete úver dostať aj ako samoživiteľka s deťmi/dieťaťom.

Keďže neviem, aký máte príjem, neviem na čo presne máte nárok v ktorej banke. Napíšte mi prosím na mail a zodpoviem Vám to, prípadne položte ďalšiu otázku tu do poradne.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk