Mám 25 rokov a rodičovský príspevok na 2 deti. Mám šancu získať pôžičku?

Zodpovedané
15. aug 2023

Dobrý deň,

mám 25 rokov, poberám rodičovský príspevok vo výške 340 eur plus 60 eur prídavky na 2 deti.

Kde mi dajú pôžičku 1000 eur na maximálne 19 mesiacov?

Ďakujem

Dobrý deň,

nikde v banke Vám to neposkytnú.

Pri výpočte akéhokoľvek úveru sa počíta maximálna mesačná splátka - čistý mesačný príjem (pri materskej max 412 eur a pri rodičovskom 300 eur) mínus životné minimá na všetky vyživované osoby mínus 40% povinná rezerva. Po odpočítaní životných miním už ste v mínuse s maximálnou mesačnou splátkou. To je dôvod neposkytnutia akejkoľvek pôžičky.

Možno z nebankovky, to neviem. Také úvery si brať vôbec neodporúčam.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk