Má Fio banka ETF fondy?

Zodpovedané
2. mar 2023

Dobry deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom fondov.

Má Fio banka ETF fondy?

Ďakujem

Dobrý deň,

aj FIO banka poskytuje ETF fondy, ale neodporúčam cez nich investovať. Väčší výber fondov a takisto s minimálnymi poplatkami viete mať súkromne, nie cez banku. Takisto odporúčam pri investovaní využívať služby profesionála, ktorý vám poradí individuálne akú kombináciu ETF fondov si zvoliť.

Odporúčam si prečítať článok na mojej stránke o ETF fondoch, ak rozmýšľate nad investíciou do nich: https://relyon.sk/blog/investovanie-do-etf-fondov/

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk