Má 21-ročná bezdetná žena šancu získať bezúčelový úver vo výške 30 000 EUR?

Zodpovedané
8. dec 2023

Dobrý deň,

mám 21 rokov a chcela by som požiadať o bezúčelový úver vo výške 30 000 EUR. Minulý mesiac som mala plat 1700 EUR a dnes mi prišlo 1470 EUR. Je to pohyblivé, ale väčšinou za bežne odrobeny mesiac mávam 1250 EUR v čistom. Nemám deti, bývam u rodičov a prakticky neplatím nič. Mám ešte jeden bezúčelový úver 2500 EUR. Ten by som si vyplatila predtým ako by som išla brať tých 30 000 EUR. Peniaze chcem na auto.

Je šanca, že mi úver schvália?

Ďakujem

Dobrý deň,

na výšku úveru 30 000 EUR Vám do istoty treba príjem tak 1 100 EUR v čistom, čiže malo by to byť v poriadku. Teoreticky by som na Vašom mieste zvážil aj možnosť lízingu, kde by vedel byť nižší úrok.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk