Ktorá nebankovka je najvhodnejšia, keď potrebujem 200 EUR?

Zodpovedané
27. jún 2024

Dobrý deň,

potrebovala by som si požičať max. 200 EUR a rozmýšľala som nad nejakou nebankovkou. Mám hypotéku v banke, ktorú splácam riadne a tiež aj veci na splátky v Home Credit cca 100 EUR. Tiež splácam včas. Peniaze, ktoré si chcem požičiať, možno ich ani nevyužijem. Čiže by som ich po nejakých cca 2 týždňoch vedela hneď vrátiť. Od známych a rodiny si určite požičať nechcem.

Kde by sa to dalo?

V banke môžem do mínusu 100 EUR.

Ďakujem

Dobrý deň,

do nebankoviek sa bohužiaľ nevyznám, ale odporúčam si navýšiť limit povoleného prečerpania v banke na takéto veci.

Ak na to nebudete mať v banke limit, pravdepodobne nebudete mať limit ani pre nebankovku.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk