Ktorá banka ponúka najlepší úrok pri spotrebnom úvere?

Zodpovedané
30. aug 2024

Dobrý deň,

chcem sa informovať.

Ktorá banka ponuka najlepší úrok pri spotrebnom úvere?

Ďakujem

Dobrý deň,

to je individuálne do toho, akú máte úverovovú históriu, koľko máte rokov, aký máte príjem, koľko si chcete požičať a tak ďalej.

Najlepšie je si urobiť ponuku alebo žiadosť vo vlastnej banke, kde máte bežný účet a podľa toho, či to bude veľa sa budete môcť rozhodnúť, či to beriete alebo idete skúšať ďalej. Ak to bude do 8%, tak je to celkom dobrý úrok. Ak nad, asi by som vyskúšal žiadosť aj mimo Vašej banky.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk