Ktorá banka nevyžaduje aktualizovaný znalecký posudok pri čistom refinancovaní?

Zodpovedané
17. sep 2024

Dobrý deň,

chcem sa informovať.

Ktorá banka nevyžaduje aktualizovaný znalecký posudok pri čistom refinancovaní?

Ďakujem

Dobrý deň,

iba SLSP, VÚB a Prima banka, ale iba na byty v krajských alebo okresných mestách. A zároveň ešte Tatra banka, ak už bola daná nehnuteľnosť predtým v banke ocenená. Inak treba štandardne starý znalecký posudok + aktuálne fokty.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk