Ktorá banka akceptuje skrátený úväzok?

Zodpovedané
16. okt 2024

Dobrý deň,

pracujem na skrátený úväzok a priateľ má zmluvu na plný úväzok. Chceli by sme si zobrať úver alebo hypotéku.

Ktorá banka akceptuje skrátený úväzok?

Ja mám Slovenskú sporiteľňu.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je to čiastočný úväzok na TPP a priateľ má klasický plný úväzok, tak on bude hlavný žiadateľ na hypotéke a potom to bude v poriadku pre všetky banky. Treba si len prepočítať, kde by Vám vedeli poskytnúť akú výšku hypotéky a ktoré z bánk Vám poskytnú najlepšie podmienky (úroková sadzba, možnosť znížiť si úrok aj počas fixácie a podobne).

Pokojne mi môžete napísať na mail a pozriem sa Vám na to.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk