Koľkokrát si môžeme zobrať hypotéku?

Zodpovedané
22. júl 2024

Dobrý deň,

prvýkrát sme zobrali hypotéku na dom. Ten nám však nevyhovoval, tak sme ho v priebehu 1,5 roka predali a hypotéku tým vyrovnali. Následne sme zobrali novú hypotéku s tým, že sme kúpili byť ktorý o 5 rokov vymeníme za väčší. Asi nastane situácia, že ho budeme opäť musieť predať skôr.

Môžeme žiadať o hypotéku, či banka už nebude na nás krivo pozerať?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie, nebude. Bude to v poriadku.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk