Je spoločnosť Covan Group dôveryhodná?

Zodpovedané
27. okt 2023

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom spoločnosti Covan Group. Ponúkajú financie - pôžičky.

Ide o dôveryhodnú spoločnosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo som naposledy pozeral, tak nemali licenciu NBS na poskytovanie pôžičiek. Preto by som túto spoločnosť neodporúčal.

Ak sa to zmenilo a majú na to oprávnenie, tak aj v tomto prípade by som bol skeptický a vyzistil by som si na internete o nich čo najviac. Ja s nimi nemám skúsenosť.

Radšej by som sa zameral na spoločnosti, ktoré poznám a viem, že sú dôveryhodné a pod záštitou NBS.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk