Je reálne dostať spotrebný úver, keď pracujem na dohodu?

Zodpovedané
25. júl 2022

Dobrý deň,

nemocnica mi nevie ponúknuť TPP a pracujem na dohodu. Po skúšobnej dobe si chcem zobrať spotrebný úver vo výške 16 000 eur.

Bolo by to v mojom prípade reálne?

Nakoľko budem mať klasický príjem, žijem stále u rodičov a platím iba leasing za auto 177 eur. Viem, že pri hypotéke to reálne nie je, ale počula som, že pri spotrebných úveroch by sa to malo dať pokiaľ budem dokladovať výplatné pásky.

Ďakujem

Dobrý deň,

ja mám takú informáciu aj pri spotrebných úveroch. Nestretol som sa ešte nikdy s tým, že by pri novom úvere (či už pri hypotéke alebo spotrebnom úvere) nejaká inštitúcia akceptovala príjem na dohodu.

Počul som, že ak by ste mali predschválený úver v banke, v ktorej máte bežný účet, tak by to prejsť mohlo. Na Vašom mieste by som sa poinformoval o možnostiach v konkrétnej v banke, v ktorej máte bežný účet.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk