Je reálne dostať spotrebný úver do 20 000 eur, keď pracujem vo Švajčiarsku?

Zodpovedané
4. aug 2023

Dobrý deň,

chcela by som spotrebný úver do 20 000 eur. Pracujem vo Švajčiarsku, pracovný pomer mám na dobu neurčitú. Mám 28 rokov a jedno dieťa. Manžel má príjem - momentálne podporu v nezamestnanosti vo Švajčiarsku. Je to 80% platu. Jeho by som z toho tak či tak vynechala, pretože nie je Slovák a nemá občianstvo.

Aké sú moje šance?

Ďakujem

Dobrý deň,

s takým príjmom odporúčam riešiť úver vo VÚB banke - zvyšné sú hlavne zamerané na menu euro a štáty EÚ.

Ak nemáte iné úvery, tak si myslím, že budete mať vysoké šance na získanie takéhoto úveru.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk