Je poisťovňa Youplus dôveryhodná?

Zodpovedané
25. okt 2023

Dobrý deň,

zaujímal by ma Váš názor.

Aké má podľa Vás renomé poisťovňa Youplus?

Mala by som záujem o životné poistenie pre rodinu. Na internetových stránkach spoločnosti sa tvária ako keby to bola spoľahlivá inštitúcia.

Sú takí féroví?

Ďakujem

Dobrý deň,

ja osobne mám zatiaľ s poisťovňou Youplus pozitívne skúsenosti. Je pravda, že sa ešte musí na trhu etablovať, že ešte nie je taká známa a dlhoročná ako napríklad Generali či Allianz, no majú veľmi dobre nastavený produkt životného poistenia. Aj cenovo vychádza Youplus často najvýhodnejšie zo všetkých poisťovní.

Samozrejme, ešte nie je toľko skúseností s poistným udalosťami ako pri poisťovniach čo sú na trhu 15/20/25 rokov. Osobne si však myslím, že Youplus určite nie je zlá voľba.

Sám sa však riadim tým, že pri životnom poistení je dôležitejšie správne nastavenie pripoistení a poistných súm ako to, či si robím rizikové životné poistenie v NN, Generali alebo Youplus. Po správnom výbere krytie si je však najlepšie porovnať všetky poisťovne z hľadiska ceny a nejakých ďalších rozdielov a až potom si zvoliť poisťovňu.

Ak by ste chceli nejaké odporúčania, ako si nastaviť krytie v poistení, pokojne mi napíšte na mail a poradím Vám.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk