Je možné refinancovať úver s navýšením už po prvej splátke?

Zodpovedané
23. okt 2023

Dobrý deň,

minulý mesiac som si zobral spotrebný úver v ČSOB vo výške 5000 EUR. Potreboval by som ešte 2000 EUR.

Je možné úver refinancovať s navýšením na 7000 EUR už po prvej splátke a v rovnakej banke?

Ďakujem

Dobrý deň,

no neviem, či to bude mať nejaký význam. Úrok Vám dajú pravdepodobne taký istý, čiže skôr by som odporúčal zobrať si druhý úver na výšku 2 000 EUR.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk