Je možné refinancovať podnikateľský úver, ktorý mi bol poskytnutý v Tatra banke?

Zodpovedané
27. jún 2024

Dobrý deň,

rád by som sa informoval.

Je možné refinancovať podnikateľský úver, ktorý mi bol poskytnutý v Tatra banke?

Je možné tento úver natiahnuť z pôvodných 6 rokov na 8 rokov splatnosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

štandardne áno, avšak podnikateľské úvery sú viac na individuálnom schvaľovaní. Nie je v tom taká jasná a prehľadná metodika ako pri súkromných osobách. Preto odporúčam navštíviť banku a priamo to prebrať s nimi tam.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk