Je možné refinancovať 2 úvery v rovnakej banke bez navýšenia, keď som PN?

Zodpovedané
24. júl 2024

Dobrý deň,

rád by som sa informoval, či je možné refinancovať 2 úvery v rovnakej banke bez navýšenia, ak som PN tento mesiac.

Overuje v takomto prípade banka príjem zo zamestnania?

Keďže tento mesiac som ešte dostal výplatu od zamestnávateľa, ale budúci mesiac mi prídu peniaze iba zo SP.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie, refinancovať sa počas PN bohužiaľ nedá. Treba mať odpracovaný 1 až 3 celé mesiace po PN-ke a až tak sa dá začať riešiť úverový proces.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk