Je možné refinancovanie pôžičky, keď som na rodičovskej dovolenke?

Zodpovedané
20. aug 2024

Dobrý deň,

mám pôžičku v SLSP, ktorú platím načas. Mám tri deti, na dve dostávam výživné a na to tretie rodičovský príspevok ten vyšší.

Je možné v niektorej banke urobiť refinanc?

V SLSP mi ho bez ručiteľa nedajú a nechcem, aby mi manžel ručil.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie, lebo nemáte hlavný príjem. Musí byť aspoň jeden žiadateľ na žiadosti s hlavným príjmom - TPP, živnosť, s.r.o, nejaká forma dôchodku.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk