Je možné predĺžiť splátky úveru, keď mám úver na 96 mesiacov a splatených 30 mesiacov?

Zodpovedané
12. jún 2024

Dobrý deň,

chcem sa poradiť.

Je možné predĺžiť splátky úveru, keď mám úver na 96 mesiacov a splatených 30 mesiacov?

Tým pádom by sa znížila splátka.

Umožňujú to banky?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, ak splácate poctivo a máte stále overiteľný príjem, viete si požiadať buď o refinancovanie s natiahnutím splatnosti v inej banke, alebo o zmenu úverovej zmluvy kvôli natiahnutiu splatnosti v rámci aktuálnej banky.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk