Je možné navýšiť stavebný medziúver v PSS?

Zodpovedané
21. aug 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Je možné navýšiť stavebný medziúver v PSS?

Máme cieľovú sumu 10 000 EUR a chceli by sme 50 000 EUR. V banke o hypotéke uvažovať nemôžeme, lebo vlastníme dom z nepálenej tehly a tie banky neakceptujú. Bezúčelový úver by bol vzhľadom na vysoké splátky pre nás likvidačný.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

neviem o tom, že by to banky neakceptovali. Medziúver v PSS si navýšiť viete na 50 000 EUR, keď ste dvaja žiadatelia.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk