Je aplikácia Binance dôveryhodná?

Zodpovedané
22. aug 2022

Dobrý deň,

zaujíma ma váš názor na aplikáciu Binance a jej dôveryhodnosť. Žiada odomňa pri založení občiansky preukaz, čo je podľa môjho názoru dosť citlivý údaj.

Aký máte názor a skúsenosť s kryptomenami?

Ďakujem

Dobrý deň,

kryptomeny ako také nepovažujem ako správnu a spoľahlivú formu investícií.Aspoň zatiaľ, kým to nie je zregulované a niečím kryté. Preto vám do kryptomien odporúčam investovať žiadnu, alebo len minimálnu časť vášho portfólia.

Najrozumnejšou investíciou je investícia do nehnuteľností alebo ETF fondov (aj niektoré podielové fondy sú dobrou voľbou). Ak by ste sa následne rozhodli investovať aj do kryptomien, tak maximálne 5/10% z toho, čo máte zainvestované vo fondoch.

Viac o ETF fondoch si môžete prečítať v mojom článku:

https://relyon.sk/investovanie/etf-fondy/

Aplikáciu Binance poznám, no do kryptomien neinvestujem, takže vám neviem povedať môj názor na túto aplikáciu.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk