Exspiruje automaticky moja žiadosť o schválenej pôžičke, pokiaľ ju nepodpíšem?

Zodpovedané
15. nov 2022

Dobrý deň,

cez potrebujemuver.sk mi bola schválená pôžička a dokumentáciu na podpis mi zaslali emailom. Chcú, aby som si papiere vytlačila a poslala poštou. Rozmyslela som si to a nechcem do toho ísť.

Ak to nepodpíšem, tak moja schválená žiadosť automaticky exspiruje?

Ďakujem

Dobrý deň,

so službami nebankoviek veľa skúseností nemám. Na 99% som si istý, že áno. Rovnako to funguje aj pri úveroch v klasických bankových inštitúciách.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk