Exekúcia je už 2,5 roka vyplatená a ja by som si chcela zobrať hypotéku na byt. Mám šancu?

Zodpovedané
Včera o 14:18

Dobrý deň,

pred 2,5 rokom som bola v exekúcii kvôli tomu, že som bola ručiteľom v Stavebnej sporiteľni a neplatilo sa to. Exekúcia je už 2,5 roka vyplatená a ja by som si chcela zobrať hypotéku na byt.

Prešlo by mi to?

Plat mám cca 1200 EUR, jedno dieťa a jeden spotrebný úver v sume 2500 EUR, ktorý samozrejme platím načas.

Ďakujem

Dobrý deň,

záležalo by od toho koľko by ste potrebovali požičať. Po 2,5 roku od exekúcie sa dá riešiť jedine úver v SLSP, aj to na výnimku. Záležalo by ako by sa to odkomunikovalo a či by ste boli pre banku dostatočne bonitný klient.

Viete mi pokojne napísať na mail a viem to potom skúsiť s nimi odkomunikovať a dotiahnuť to do schválenia, no nedá sa to určite na 100% že to prejde.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk