Dostanem spotrebný úver, keď mám na papieri minimálnu mzdu?

Zodpovedané
13. dec 2023

Dobrý deň,

na papieri mám napísaný príjem ako minimálnu mzdu, ale dostávam okolo 1200 EUR v čistom.

Je možnosť dostať spotrebný úver v hodnote 16 000 EUR?

Nemal by som mať žiadne záznamy.

Ďakujem

Dobrý deň,

na úver vo výške 16 000 EUR, ak nemáte žiadne deti a ani iné úvery by ste potrebovali mať príjem oficiálne okolo 675 EUR mesačne alebo viac. Ak máte jedno dieťa, tak 800 EUR. A tak ďalej (za každé plus cca 125 EUR).

Ak máte čistý príjem nižší, tak automaticky máte nárok na nižšiu sumu. Napríklad pri 600 EURách mesačne na 13 000 EUR a podobne.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk