Dostanem hypotéku, keď som som mala 5 dní nepovolené prečerpanie 10 EUR?

Zodpovedané
14. okt 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Dostanem hypotéku, keď som som mala 5 dní nepovolené prečerpanie 10 EUR?

Povolené mám 96 EUR.

V ktorej banke mi to prejde?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím, že by to nemusel byť nejaký extra problém. Vyhol by som sa najprísnejším bankám (Prima či ČSOB banka). Ak by to nejaké zamietli, tak určite sú to najmä tieto 2.

Najbenevolentnejšia banka je SLSP. Ak by Vám to neprešlo tam, tak s najväčšou pravdepodobnosťou nikde. Ja by som si najprv schválil hypotéku tam, no a ak by bola nejaká iná banka s lepšími podmienkami, až potom by som išiel do tej. Ak by aj tá druhá banka schválila hypotéku, vybrali by ste si výhodnejšiu alternatívu. Ak nie, stále by ste mali istú SLSP a dokončili hypotéku tam.

Ak by ste si chceli overiť, či by Vám v SLSP vedeli hypotéku schváliť, pokojne mi napíšte na mail a viem Vám to preveriť.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk