Dostala som upomienku za neposlanie splátky úveru. Mám ešte šancu získať hypotéku?

Zodpovedané
Dnes o 12:19

Dobrý deň,

minulý rok som si brala úver vo výške 1 024 EUR. Nastavila som si trvalý príkaz na 80 EUR mesačne, avšak predposledný mesiac mi prišla prvá upomienka o nezaplatení. Nevšimla som si, že mi peniaze neodišli. Asi som zle nastavila trvalý príkaz. Chcela by som si požiadať o hypotéku.

Je to možné?

Budem automaticky svietiť v registri úverov?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, určite budete v registri svietiť. Problém na hypotéke to robiť môže, veľa bánk Vám pravdepodobne žiadosť automaticky zamietne. Záleží ale kedy presne k tomu došlo a ako rýchlo ste to odvtedy uhradili + či sa to opakovalo, alebo sa to stalo len raz. Od toho sa budú odvíjať banky, ktoré to môžu schváliť na individuálne posúdenie.

Pokojne mi napíšte detaily do mailu, aby som to vedel lepšie vyhodnotiť a napíšem Vám, či sa s tým dá niečo robiť.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk