Dá sa zobrať v 365 banke bezúčelová hypotéka s navýšením 2000 EUR?

Zodpovedané
28. máj 2024

Dobrý deň,

chcem poriešiť bezúčelovú hypotéku v banke. Mám úver na auto a chcela som poriešiť refinanc v 365 banke.

Dá sa zobrať v 365 banke bezúčelová hypotéka s navýšením 2000 EUR?

Mám tam aj účet.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, viete urobiť refinancovanie daného úveru, no navýšiť to pravdepodobne nebudete môcť až o 2000 EUR. Limit na bezúčelové nevýšenie je 5% (maximálne 2000 EUR).

Ak je úver na auto napríklad 20 000 EUR, tak 5% z toho je 1 000 EUR, teda len o tých 1 000 EUR to viete navýšiť. Na navýšenie o 2 000 EUR by ste museli mať aktuálne úver aspoň 40 000 EUR.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk