Chcem vlastniť kryptomeny. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
15. jan 2021

Dobrý deň,

mám záujem o kúpu kryptomien. Nechcem s nimi obchodovať, len ich vlastniť.

Čo mi odporúčate?

Viete to vy ako finančný poradca zariadiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

možností je viacero. Napr. si môžete zriadiť účet u renomovaného brokera (ja vždy radšej odporúčam overené a nie vždy najlacnejšie možnosti). Som fanúšik blockchain technológie. Investovanie do kryptomien je však veľmi rizikové - klientom ponúkam riešenia, ktoré sú konzervatívnejšie.

Ja pracujem ako finančný sprostredkovateľ, pričom sa špecializujem viac na investičné riešenia - akcie, dlhopisy, prípadne za určitých podmienok komodity (ako napr. zlato).

Kryptomenám sa venujem len okrajovo a súkromne.

Pekný deň

Ing. Michal Ducký
web a blog: www.finporadna.sk
email: posta@finporadna.sk