Chcela by som refinancovať úver počas rodičovskej dovolenky. Musím mať aj ručiteľa?

Zodpovedané
Dnes o 12:10

Dobrý deň,

chcela by som refinancovať úver počas rodičovskej dovolenky. Je už aj z neho dosť splatené a takto by som si znížila splátku.

Musím mať aj ručiteľa, alebo je to možné aj bez neho?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, pretože počas rodičovskej dovolenky sa Vám príjem z rodičáku akceptuje ako vedľajší a na žiadosti musí figurovať aspoň 1 hlavný príjem (TPP, živnosť, s.r.o. a podobne).

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk