Budem mať problém s dočerpaním hypotéky pre úver, ktorý som vzala?

Zodpovedané
10. júl 2024

Dobrý deň,

potrebujeme dočerpať hypotéku, no medzi dočerpaním som vzala na seba úver 5000 EUR a zmenila si priezvisko.

Bude problém s dočerpaním hypotéky pre úver, ktorý som vzala?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, lebo nová banka už rátala s tým, že hypotéku budete čerpať. Ak Vám aj tak vedela poskytnúť spotrebný úver, tak je to v poriadku.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk