Bude si banka preverovať registre pred dočerpaním?

Zodpovedané
10. jún 2024

Dobrý deň,

máme schválenú hypotéku, no vyplatenú sme mali len polovičku. Teraz banke máme doložiť znalecký a fotky. To všetko už máme no brali sme ešte k tomu úver 5000 EUR, o ktorom banka v tedy nevedela.

Bude to problém?

Pri dofinancovaní hypotéky a úver mám na seba ja ako ručiteľ.

Bude si banka preverovať registre pred dočerpaním?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie, pretože nová banka čo Vám poskytla spotrebák už rátala s tým, že budete mať vyčerpanú celú schválenú sumu.

Ak by s tým bol problém, žiadali by Vás pri spotrebnom úvere o ukončení procesu na aktuálnej hypotéke a o nedočerpanie hypotéky.

Jakub Vojčik - Finančný konzultant
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0944 214 816
web: www.reylon.sk